NANJING RUIFUTONG SANAT VE OYUNCAKLAR İMALAT CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

NANJING RUIFUTONG ARTS AND TOYS MANUFACTURING CO .,LTD

Sertifikalar
iyi kalite Hayvan Peluş Bebek satış için
iyi kalite Hayvan Peluş Bebek satış için
Ben sohbet şimdi

NANJING RUIFUTONG ARTS AND TOYS MANUFACTURING CO .,LTD

1 2 3 4 5 6
NANJING RUIFUTONG ARTS AND TOYS MANUFACTURING CO .,LTD NANJING RUIFUTONG ARTS AND TOYS MANUFACTURING CO .,LTD NANJING RUIFUTONG ARTS AND TOYS MANUFACTURING CO .,LTD NANJING RUIFUTONG ARTS AND TOYS MANUFACTURING CO .,LTD NANJING RUIFUTONG ARTS AND TOYS MANUFACTURING CO .,LTD NANJING RUIFUTONG ARTS AND TOYS MANUFACTURING CO .,LTD
factory sewing room QA/QC QA/QC QA/QC warehouse

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Orta Doğu
Okyanusya
Markalar : SUMOUR OYUNCAKLAR
No. Çalışanları : 50~100
Yıllık satış : 3000,000-5000,000
Yıl kurulan : 2009
İhracat p.c : 90% - 100%
NANJING RUIFUTONG SANAT VE OYUNCAKLAR İMALAT CO

Merkezi Nanjing şehrinde bulunan, Jiangsu eyaleti, Firmamız profesyonel bir OEM özelleştirme ve yüzlerce milyonlarca bir üst tedarikçi yıllık cirosu haline gelmiştir!
Ana OEM iş kapsamı vardır: doldurulmuş oyuncaklar elektronik ürünler bilgisayar embroideryheat-transferilk printingtrademarks ve diğer bazı işleme hizmetleri her türlü. Aylık çıktı milyonlara ulaştı. Biz 800'den fazla çalışanı var, yöneticiler ve tasarımcılar arasında 10 yıldan fazla iş tecrübesi var.
Johnson, Yili, Walmart, Coca-Cola, McDonald's, Kraft ve diğer iyi bilinen işletmeler için evde ve yurt dışında profesyonel özelleştirilmiş hizmetler vermekteyiz.
Ve ithalat ve ihracat operasyonları ve bağımsız denetim, ICTI, ISO, Wal-Mart, Disney, terörle mücadele ve diğer bazı denetleme standartlarını geçti haklarını elde ettik.
Ürünler çevre koruma malzemelerini kullanırlar ve yerel ve Avrupa ülkelerinin ilgili test standartlarını geçebilecek ince işçiliğe sahiptirler. Numunelerden gönderiye kadar tüm ilgili sorunları çözebiliriz, sadece tasarım veya numune sağlamak için ihtiyaç duyuyoruz.
Bizim inancımız:
Müşterilerin maliyetleri düşürmelerine ve merkezi olarak değer yaratmalarına yardımcı olmak için! Tüm dünyada gönül rahatlığıyla, yeni ve eski müşteriler için en profesyonel özelleştirilmiş hizmeti sunarak, global özelleştirmenin ilk markasını oluşturmaya çalışıyoruz.
İş kapsamı:
Iş kapsamı diğer bazı mükemmel hizmetler için her türlü peluş oyuncaklarheat-transfercomputer embroideryplastic toysinjection kalıplama ürünelectronic ürünleri işleme (computer.ect hakkında lightingservices) arasında değişir.
Sertifikalar:
ICTIISOWalmartDisneyGlobal Güvenlik Doğrulama ve diğer bazı standart denetimleri başarıyla geçtik. Dahası, bağımsız denetimi ve ithalat ve ihracat hakkını elde ettik.

İletişim bilgileri
NANJING RUIFUTONG ARTS AND TOYS MANUFACTURING CO .,LTD

Tel: 86-025-83411003

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)